Uzaktan Erişimin Yeni Yöntemi

Kübra Yoludoğru 30 Nisan 2019 14:49

Uzaktan erişimin yeni yöntemi olan Secomea ile Makina Üreticileri ve Sistem Entegratörleri makinalarına ve sistemlerine güvenli bir biçimde uzaktan bağlanıyor, seyahat masraflarını azaltarak hem paradan hem de zamandan tasarruf ediyorlar.

 

UÇTAN UCA ŞİFRELİ SİSTEM

 

ISA99 ve IEC 62443 sertifikalarına sahip olan Secomea’nın tüm sistemi AES data encryption teknolojisi ile uçtan uca şifreli bir sistem üzerinde çalışıyor. Sisteme giriş için kullanılan “x.509 Cert.” sertifikası ve kullanıcı tarafından belirlen şifre ile de benzersiz bir güvenlik sağlıyor.  

Diğer uzaktan erişim çözümleri ile karşılaştırıldığında Secomea’nın en önemli farkı sunduğu altyapı. Bu altyapı içinde müşterilerine tamamen yönetilebilir server hizmeti veren Secomea bu server ile kullanıcıları veya cihazları istenildiği gibi yönetebilme fırsatı tanırken ayrıca eş zamanlı yapabildikleriyle de öne çıkıyor. 

 

Kullanıcılar tek bir ürün ile Uzaktan Erişim ile makina kontrolü, Bulut Sistemlerine Veri Toplama , Local Sistemlere Veri Toplama ve Mobil Cihazlarda izleme veya Kontrol sağlayabiliyor. 

 

BACnet tünel ile “Bina Otomasyon Sistemlerinde” de kullanıcılarına birçok avantaj sağlarken Sigfox, NB-IoT, LoRa gibi teknolojilerle kolaylıkla entegre olmanızı sağlar.

 

Türkiye temsilciliğini HİDRO-TEK’ in yürüttüğü Secomea’nın benzersiz özelliklerdeki ürünleriyle makina üreticileri, entegratörler ve fabrikalar tek bir ürün ile ekstra maliyetlerden kurtuluyor, data ve cihaz sınırı olmadan uzaktan erişim ihtiyaçları için aradıkları tüm çözümleri bulabiliyorlar.

 

 

Etiketler
Yorumlar ()
Benzer Haberler