BUGÜNÜN PİYASA KOŞULLARINDA 60 AY VADELİ CNC TEZGAH SATILABİLİR Mİ?

Kübra Yoludoğru 19 Nisan 2019 16:39

CNC tezgahlar özellikle seri ve hassas üretim süreçlerinde firmalara bir çok avantaj kazandırarak üretimde verimliliği arttırıyor. İlk aşamadan başlayarak ürününün meydana gelmesine kadar imalat süreçlerinin her aşamasında kullanılan CNC'ler, kalitenin devamlılığına imkan sağlıyor ve üretim maliyetlerini düşürüyor. Peki, günümüz piyasa koşullarında 60 ay vadeli CNC tezgah almak mümkün mü? İşte bu sorunun yanıtı..

Seri üretimde sıkça kullanılan CNC tezgahların, yapılacak işin gereksinimleri çerçevesinde seçilmesi oldukça önemlidir. Tedarikçi firmanın makina parkurunun geniş olması ve doğru makinanın seçimi konusunda yönlendirme yapabilmesi makina yatırım süreçlerindeki en önemli konulardan biridir. Yanlış makina seçimi imalat hızını ve kalitesini düşürerek maliyetlerin artması gibi sorunlara yol açabiliyor.

Üretimin ilk aşamasından ürünün oluşmasına kadar imalat süreçlerinin tamamında kullanılan CNC'ler, üretim maliyetlerini düşüyor, ve insan gücünü en aza indirerek kalitede sürekliliği sağlıyor.

Yüksek adetli fabrikasyon üretimlerde firmalara tamamen kar sağlayan bir yatırım olan CNC tezgahlar, üretim, kalite, Ar-Ge süreçlerinde ciddi katkılar sağlayarak firmaları rekabetçi endüstriyel pazarda yukarıya taşıyor.

60 YILLIK TECRÜBE, 60 AY VADE

CNC tezgahlarda 60 yılı aşkın uzmanlığı ve deneyimiyle sektörün önde gelen firmalarından olan Emektar Makina, günümüzün zorlu piyasa koşullarında makinalarını 60 ay vadeli olarak müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Müşterilerinin bütçelerine göre tercih imkanı sunan firma, leasing ve kredi gibi durumlarda onlara ya da ürüne özel çeşitli kampanyalar gerçekleştiriyor.

Firma, bankalarla çalışmayı talep etmeyen finansal kredisini makina yatırımında kullanmayı tercih etmeyen müşterilerine ise "operasyonel kiralama" hizmeti veriyor.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ DE SUNUYOR

CNC takım tezgahları, universal tezgahlar, sac işleme makinaları ve kaynak telleri konusunda hizmet veren Emektar Makina, geniş makina parkuru içerisinde müşterilerine en uygun makinayı seçmesinde olanak sağladıktan sonra üretim çözümleri, imalat teknolojileri ve finansman gibi konularda da danışmanlık yapıyor. Satış sonrası hizmetleri kendi bünyesinde veren Emektar Makina, uzun vadeli satışlarıyla makina yatırımı yapmak isteyen firmalara kolaylık sağlıyor.

 

Etiketler
Yorumlar ()
Benzer Haberler